Delay Sprey Kullanımı

DELAY 48000 GECİKTİRİCİ SPREY

Delay Shark 48000 40 cc’lik metal bir tüp içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Delay 48000’in üzerinde köpek balığı resmi bulunmaktadır.

Ürün Almanya’dan ithal bir üründür.

E vitamini desteği bulunduğu için yanma ve tahriş gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Delay 48000 İlişkiden 20 dakika önce kullanılması Tavsiye Edilmekdedir

Ürünü 2 – 3 Fıs Şeklinde Uygulamasınız.

DELAY 48000 Geciktirici SPREY

Günümüzde bir çok geciktirici sprey markası ortaya çıkmıştır ve bu markaların en etkililerinden biri de Dalay Shark markasıdır. Delay markası bir çok model üreten bir üründür. Delay 48000, delay 55000, delay 25000 gibi bir çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünün en ünlü modellerinden biri de delay 48000’dir. Bu ürün içeriğinde bulundurduğu E vitamini sayesinde ülkemizin en çok duyulan ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. Bildiğiniz gibi E vitamini cilde iyi gelen bir vitamindir ve Delay Shark 48000 spreylerin içerisinde bulunması cildinizin rahatlamasını sağlayacaktır. Eğer Delay Shark 48000 Geciktirici sprey yardımcı urunu  nasıl kullanılır diyorsanız ürün kutusunu inceleyebilirsiniz.

Bu ürün ortalama olarak 50 kullanım için üretilmiştir.Kullanım şeklinize göre bu miktar artıp azalabilir ancak genellikle ortalama olarak 50 kullanımdır.

Eğer ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız sitemizi inceleyebilir veya müşteri temsilcilerimizi arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Delay 48000 Günümüzün en çok tutulan spreylerinden bir tanesidir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Delay Shark 48000 SPREY KULLANIMI

 •    Spreyi sıkmadan önce çalkalayınız.
 •    Cinsel organınızın sünnetlik kısmına , uç kısmına 3 adet sıkım yapılarak Kullanılması Tavsite Edilmekdedir.
 •    Sıkma süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlayabilmektedir.
 • Delay Geciktirici Sprey 45 ml olup, 50 sefer kullanılabilmektedir.
 • Penis üzerindeki etkisi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir.
 • İlişkiden yarım saat önce 3 fıs kullanılması tavsiye edilmektedir.
 • Kullanıcı deneyimlerine göre yan etkisi gözlemlenmemiştir.
 • Delay 480000 ortalama 50 kullanımlıktır.48000 sprey kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Penisin sadece uç kısmına geciktirici sprey 3 defa sıkılır ve elimiz ile hafif masaj yaparak yedirmemiz yeterli olacaktırSprey Sıkıldıktan sonra hemen cinsel ilişki yaşanması durumunda geciktirici spreyin etkisi henüz başlamadığı için iyi sonuç alınamaz. Ürün kullanıktan sonra mutlaka belirlenen 20 Dk süre şeklinde beklemek gerekmektedirDelay Shark 48000 sprey olan Delay Shark 48000 renk tat veya koku içermez.
 • Delay Shark 48000 Sprey İçeriği

  İçindekiler: Almond, Gingo, potasium sorbate vitamin E, clove oil, Frucindi, aqua, rosemary oil, Anglicana, Peg7, Aleovera oil

  Sertleşme Sorunu İçin Delay Shark 48000 Sprey aynı zamanda erken boşalma sorunları olanların da reçetesiz Haricen Kullana bilecegi olarak kullanabileceği ve tamamen doğal bir üründür.

  Erken boşalma sorununuz varsa Delay Shark 48000 Erken Boşalma yardımcı Spreyi kullanarak bunu hissetmeyebilir, zamanla iyileşme gösterebilirsiniz.

  Delay 480000 geciktirici sprey sadece erkeklerin kullanımına uygundur.


  – 18 yaşından küçükler kullanamaz.


  – Ambalajı veya kapağı açılmış ürünleri kullanmayınız.


  – Spreyi, açık yaralar veya tahriş olmuş bölgelere sıkmayınız.


  Uyarı: 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Çocuklardan uzak tutunuz

İstanbul İci © 2016 Frontier Theme
geciktirici sprey - viga geciktirici sprey - delay geciktirici sprey

Altda Beriltişmiş Tum illerimize  Teslimatlarımızı Kurye İle 3 SaaT İcinde Teslimat Saglanmakdadir En Önemli Hususlarimiz İse Teslimatda Kargonuzu Acip Kontrol Etme İmkanınız Olmasıdır İstanbul Geneline Kurye Teslimatlarimiz Saglanmakdadir Viga Geciktirici Sprey , Delay Geciktirici Sprey , Stag 9000 Geciktirici Sprey , Geciktirici Hap , seks shop , sex şop , seks şop ,erotikshop , Gibi Urunlerımızı Gizli Ve Kapalı Kutuda İstedıgınız SaaTde Teslimat Saglanmakdadir

Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kâğıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Silivri,Sultanbeyli,Sultangazi,Şişli,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu,Adalar,Ataşehir,Beykoz,Çekmeköy,Kadıköy,Kartal,Maltepe,Pendik,Sancaktepe,Sultanbeyli,Şile,Tuzla,Ümraniye,Üsküdar ,Arnavutköy,Avcılar,Bağcılar,Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü,Beyoğlu,Çatalca,Esenler,Esenyurt,Eyüp,Fatih,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kâğıthane,Küçükçekmece,Sarıyer,Silivri,Sultangazi,Şişli,Zeytinburnu,Çatalca,Gaziosmanpaşa,Eyüp,Sarıyer,Beşiktaş,Beyoğlu,Fatih,Zeytinburnu,Bakırköy,Avcılar,Büyükçekmece,Silivri,Beykoz,Üsküdar,Kadıköy,Maltepe,Kartal,Pendik,Tuzla,Adalar,